Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Tesisat olarak en önemli hizmet kalemimizin başında kırmadan noktasal su kaçapı tespiti gelir. Su Kaçağı Tespiti ve su kaçağı tamiri bina tadilatında hiç şüphe yok ki en zor ve de zahmetli süreçlerin başında yer almaktadır. Tamir işlemi neyse de, su sızıntısının veya su kaçağının yerini tespit etmek oldukça güç, sıkıntılı, zaman alan ve bir o kadar da maddi külfeti olan bir iştir. Bu saatlerce ve hatta bazen günlerce dahi sürebilir. Yapıda oluşabilecek tahribat ve kirlilik ise cabasıdır!

Eskiden bir çok yeri kırıp dökerek aranır, ciddi zaman kaybına ve külfete neden olurdu. Günümüz teknolojisi ile su kaçağı tespiti çok kısa sürede, kırıp dökmeden gerçekleştirilmektedir. Üstelik kaçağın olduğu yer noktasal olarak tespit edilmektedir. Başka bir ifade ile su sızıntısının veya su kaçağının olduğu nokta teknolojik cihazlar yardımı ile noktası noktasına tespit edilmektedir.

Gerek konutlarınız olsun, gerekse iş yerleriniz olsun, yapılarınızın tesisatında zamanla çeşitli sebeplerden dolayı oluşan çatlamalardan ve delinmelerden kaynaklı su sızıntısı oluşabilmektedir. Bu sızıntı veya kaçağı bulmak ise oldukça zor ve yorucu bir iştir. Su her zaman çatlağın olduğu bölgeden kendini dışarı salmaz. Su, kaçağın olduğu bölgeden daha farklı bi yerden kendini dışarı bırakabilir.

O nedenle birçok insan bu konuda büyük yanılgı yaşayarak binasını şantiye alanına çevirmiştir. Bulana kadar tahmin edilen bölgeyi kırmak, zaman kaybı, iş gücü kaybı, maddi yük ve ciddi anlamda kirlilik anmlamına gelmektedir. Bu işlem için ve sonrasında kırılan yerlerin tekrar eski haline getirilmesi için harcanacak para binlerce lirayı bulmaktadır. O nedenle artık bu tür maceralara girmenin hiçbir anlamı ve gereği yoktur. Ve artık buna gerek yoktur.

Su Kaçağı Tespiti‘nde Teknolojik Çözüm

Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Eski sistemsizliğin ve ekipmansızlığın vermiş olduğu maddi-manevi tüm sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Size maddi olarak da, zaman olarak da ciddi tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Unutulmaması gereken bir konu vardır ki; o da hiçbir teknoloji insan olmadan çözüm üretememektedir. Firmamız, Su kaçağı tespitinde teknolojinin en son ürünleri olan ekipmanları tercih ederken, ekibini de işinde uzmanlaşmış, donanımı güçlü arkadaşlardan oluşturmaktadır. Deneyimli uzman arkadaşlarımız size yardımcı olacak, sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaktır.

Firmamız yapmış olduğu tüm su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri işlemlerine 6 ay %100 kapsamlı garanti vermekte olup tıkanıklık açma servisi bu garanti kapsamında değildir. Garanti sadece su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetleri için geçerlidir.

&nbps;
Ümraniye Tesisat
Cihazla hiçbir yeri kırmadan su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri